Antonius bingoavond in het parochiehuis

    De activiteitencommissie heeft de draad weer opgepakt om activiteiten te organiseren voor de geloofsgemeenschap van de Heilige Antonius van Padua in Musselkanaal. De eerste activiteit voor 2018 was een gezellige Antoniusbingo op vrijdag 23 maart in het parochiehuis, waar het niet ging om de prijzen maar om de gezelligheid. 

Het doel van de gezelligheid is zeker bereikt en de beheerder van het parochiehuis, Willie Deiman, zorgde tijdens de bingo voor heerlijke warme hapjes. De tweede activiteit is op 10 juni, dan vieren we het patroonsfeest van de Heilige Antonius  van Padua, eerst met een plechtige Eucharistieviering en daarna de Antoniusfietstocht door het mooie natuurgebied van Westerwolde. De dag wordt afgesloten met een barbecue op het San Marcoplein naast het parochiehuis.   

De volgende Antonius bingoavond is in het najaar van 2018.

 

 

LocatieNieuws

Zoek op website

H. Antonius van Padua

Fotoalbums

Parochieblad