Patroonsfeest H. Antonius van Padua locatie Musselkanaal

Op zondag 23 juni 2019 is het weer zover dan viert de Antonius van Padua locatie Musselkanaal hun jaarlijkse patroonsfeest met een fietstocht en barbecue voor de 22e keer.

Na de viering, die om 9.30 uur begint, is er eerst koffie/thee drinken in het parochiehuis daarna begint de fietstocht van ongeveer 35 km om 11.30 uur. De dag wordt afgesloten met een barbecue en het gezellig samenzijn op het San Marcoplein naast het parochiehuis

De aanvangstijd van de barbecue is om 15.30 uur en sluit om 18.00 uur.

Als u mee helpen of mee wilt doen met de barbecue geef u dan op bij Ben Kaijser. Zijn telefoonnummer is 06-54905171 of via E-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

LocatieNieuws

Zoek op website

H. Antonius van Padua

Fotoalbums

Parochieblad