Traditionele kerststal te bezichtigen in de Aantoniuskerk van Musselkanaal

De traditionele kerststal staat ook dit jaar weer opgesteld in de katholieke Heilige Antoniuskerk in Musselkanaal. Dit biedt en mooie gelegenheid om met een van de kerstdagen zoals de Groningers zeggen ‘op kraom veziede te goan’ of zoals de Drenten zeggen ‘even poppie kieken’ bij Maria en Jozef in de kerststal.

De kerstgroep, met beelden van royale afmetingen die ruim honderd jaar oud zijn, is dit jaar weer voor iedereen te bewonderen. De mooie versierde kerk is open voor belangstellenden op eerste en tweede kerstdag van 14:00 tot 16:00 uur. Tijdens de openstelling op beide kerstdagen worden bezoekers getrakteerd op een hapje en een drankje.

LocatieNieuws

Zoek op website

H. Antonius van Padua

KerkTV

Fotoalbums

Parochieblad