Nieuwjaarsvisite 2020

De geloofsgemeenschap van de H. Antonius van Padua locatie Musselkanaal willen elkaar op zaterdagavond 11 januari 2020 een Zalig Nieuwjaar toewensen in het parochiehuis, Sluisstraat 76, Musselkanaal na de Woord en Communieviering in de Antoniuskerk. Deze viering staat onderleiding van eigen parochianen en het Antoniuskoor en Cantus Iuventis zullen de viering muzikaal ondersteunen, de viering begint om 19.00 uur.

We zullen in het parochiehuis een toast uitbrengen op een gezegend, gezond en een voorspoedig 2020. U bent hierbij van harte uitgenodigd.

Als u niet in de gelegenheid bent om deze Nieuwjaarsvisite te bezoeken, dan wensen wij u alvast een heel gezegend en een gezond 2020.

LocatieNieuws

Zoek op website

H. Antonius van Padua

KerkTV

Fotoalbums

Parochieblad