Diakenwijding Sander Hof

Op zaterdag 5 september 2020 wordt Sander Hof door bisschop Mgr. Ron van den Hout gewijd tot permanent diaken van het bisdom Groningen-Leeuwarden. Deze wijding zal plaatsvinden tijdens een eucharistieviering in de Sint Jozefkathedraal in Groningen. Sander Hof is per 1 september 2020 voor onbepaalde tijd benoemd tot permanent diaken in de parochie Heilig Kruis in de Kanaalstreek. Samen met pastoor Jos Deuling zal diaken Sander Hof dan zorg dragen voor de pastorale zorg in de Kanaalstreek voor ongeveer 6000 parochianen.

Sinds 7 juli 2020 woont hij samen met zijn echtgenote Jolanda in de R.K. pastorie aan de poststraat in Stadskanaal.

In verband met de corona maatregelen is de wijdingsplechtigheid op zaterdag 5 september 2020 alleen voor genodigden toegankelijk. U kunt de plechtigheid wel digitaal volgen vanaf 11.00 uur op:  https://www.kerkomroep.nl/#/kerken/21989

LocatieNieuws

Zoek op website

H. Antonius van Padua

KerkTV

Fotoalbums

Parochieblad